do 9 jun
Enschede
Het Muziekcentrum
De liefste wens
schoolvoorstelling

wo 8 jun
Nijmegen
De Vereniging
De liefste wens
schoolvoorstelling

di 7 jun
Apeldoorn
Theater Orpheus
De liefste wens
schoolvoorstelling

vr 3 jun
Arnhem
Musis
De liefste wens
schoolvoorstelling

do 2 jun
Arnhem
Musis
De liefste wens
schoolvoorstelling

vr 8 apr
Rotterdam
De Doelen

vr 8 apr
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
schoolvoorstellingen

do 7 apr
Rotterdam
De Doelen

do 7 apr
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
schoolvoorstellingen

zo 27 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

za 26 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

vr 25 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

do 24 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

wo 23 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

di 22 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

ma 21 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

zo 20 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

za 19 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

vr 18 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

do 17 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

wo 16 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

di 15 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

ma 14 jun
Rotterdam
De Doelen
De liefste wens
online concert

di 18 mei
Rotterdam
Theater Zuidplein

wo 21 apr
Rotterdam
11:00 uur
locatie Robert Fruinstraat 52

di 20 apr
Rotterdam
19:00 uur
locatie Robert Fruinstraat 52

di 20 apr
Rotterdam
15:00 uur
locatie Robert Fruinstraat 52

ma 19 apr
Rotterdam
19:00 uur
locatie Robert Fruinstraat 52
METAMORPHOSEN#1
première

ma 19 apr
Rotterdam
15:00 uur
locatie Robert Fruinstraat 52

zo 11 apr
Rotterdam
15:00 uur
De Doelen

zo 11 apr
Rotterdam
13:15 uur
De Doelen

zo 31 jan
Arnhem
13:00 uur
Musis

zo 31 jan
Arnhem
11:00 uur
Musis

za 30 jan
Nijmegen
13:00 uur
De Vereeniging

za 30 jan
Nijmegen
11:00 uur
De Vereeniging

zo 24 jan
Enschede
13:00 uur
Muziekcentrum

zo 24 jan
Enschede
11:00 uur
Muziekcentrum

wo 30 dec
Amsterdam
17:00 uur
CC Amstel

wo 30 dec
Amsterdam
15:00 uur
CC Amstel

di 29 dec
Amsterdam
15:00 uur
CC Amstel

zo 27 dec
Amsterdam
17:00 uur
CC Amstel

zo 27 dec
Amsterdam
15:00 uur
CC Amstel

za 26 dec
Amsterdam
15:00 uur
CC Amstel

wo 23 dec
Amsterdam
17:00 uur
CC Amstel

wo 23 dec
Amsterdam
15:00 uur
CC Amstel

di 22 dec
Amsterdam
15:00 uur
CC Amstel

zo 20 dec
Amsterdam
17:00 uur
CC Amstel

première

zo 20 dec
Amsterdam
15:00 uur
CC Amstel
Het groene meisje
première

za 19 dec
Amsterdam
15:00 uur
CC Amstel

zo 1 nov
Amstelveen
17:00 uur
Schouwburg Amstelveen

zo 1 nov
Amstelveen
14:30 uur
Schouwburg Amstelveen

za 31 okt
Enschede
14:30 uur
Theater Sonnevanck

vr 30 okt
Enschede
19:00 uur
Theater Sonnevanck

wo 28 okt
Venlo
15:00 uur
Schouwburg Venlo

zo 25 okt
Beringen (B)
14:00 uur
CC Beringen

vr 23 okt
Amersfoort
19:00 uur
Theater de Flint

do 22 okt
Roosendaal
19:30 uur
Schouwburg de Kring

zo 18 okt
Eindhoven
14:30 uur
Parktheater

za 17 okt
Deventer
19:30 uur
Schouwburg Deventer

vr 16 okt
Leeuwarden
19:30 uur
Schouwburg de Harmonie

wo 14 okt
Amsterdam
19:00 uur
Theater deKrakeling

wo 14 okt
Amsterdam
16:00 uur
Theater de Krakeling

zo 11 okt
Den Helder
16:00 uur
Theater de Kampanje

vr 9 okt
Heerlen
19:30 uur
Theater Heerlen

zo 4 okt
Tiel
14:30 uur
Schouwburg Agnietenhof

vr 2 okt
Alkmaar
19:30 uur
Theater de Vest

zo 27 sep
Haarlem
14:30 uur
Stadsschouwburg

zo 20 sep
Enschede
15:00 uur
Theater Sonnevanck
Edward Scharenhand
premìere

zo 10 mei
Overal
19:00 uur
Online Nieuw Utrechts Toneel

vr 10 apr
Overal
19:00 uur
Online Nieuw Utrechts Toneel

zo 22 mrt
Enschede
15:00 uur
Theater Sonnevanck
Sneue gevallen
geannuleerd

zo 15 mrt
Amsterdam
14:00 uur
Podium Mozaiek
Sneue gevallen
geannuleerd

zo 8 mrt
Hengelo
14:30 uur
Schouwburg Hengelo

za 29 feb
Amsterdam
16:00 uur
Theater de Krakeling

zo 23 feb
Amsterdam
14:00 uur
Podium Mozaïek

wo 19 feb
Groningen
14:30 uur
Stadsschouwburg Groningen

ma 10 feb
Lelystad
10:00 uur
Kubus
Ali & Nino
schoolvoorstelling

zo 2 feb
Enschede
15:00 uur
Theater Sonnevanck
Sneue gevallen
reprise première

ma 20 jan
Nieuwegein
Theater de Kom
Ali & Nino
presentatiedag

zo 12 jan
Rotterdam
14:15 uur
Theater Zuidplein
Ali & Nino
voorpremière

za 30 nov
Hengelo
19:30 uur
Schouwburg Hengelo

vr 29 nov
Hengelo
19:30 uur
Schouwburg Hengelo

za 23 nov
Hoorn
19:30 uur
Schouwburg het Park

za 16 nov
Delft
19:30 uur
Theater de Veste

vr 15 nov
Den Haag
19:30 uur
Theater aan het Spui

wo 13 nov
Heerhugowaard
11:00 uur
Cool

za 9 nov
Maastricht
19:30 uur
Ainsi

vr 8 nov
Groningen
19:30 uur
Stadsschouwburg Groningen

wo 6 nov
Dordrecht
15:00 uur
Schouwburg Kunstmin

di 5 nov
Den Helder
19:00 uur
Schouwburg de Kampanje

za 2 nov
Tilburg
19:30 uur
Theaters Tilburg

za 2 nov
Tilburg
14:30 uur
Theaters Tilburg

vr 1 nov
Deventer
19:30 uur
Deventer Schouwburg

do 31 okt
Amsterdam
19:30 uur
Theater De Meervaart

zo 27 okt
Haarlem
15:00 uur
Toneelschuur

za 26 okt
Zaandam
19:30 uur
Zaantheater

za 26 okt
Zaandam
15:00 uur
Zaantheater

vr 25 okt
Zwolle
19:30 uur
Odeon

do 24 okt
Leiden
14:30 uur
Leidse Schouwburg

wo 23 okt
Leeuwarden
19:30 uur
Stadsschouwburg De Harmonie

zo 20 okt
Rotterdam
15:00 uur
Theater Rotterdam

za 19 okt
Heerlen
19:30 uur
Theater Heerlen

vr 18 okt
Utrecht
19:30 uur
Stadsschouwburg Utrecht

do 17 okt
Roosendaal
19:30 uur
De Kring

wo 16 okt
Breda
15:00 uur
Chassé Theater

zo 13 okt
Amsterdam
14:30 uur
Theater de Krakeling

za 12 okt
Amsterdam
16:00 uur
Theater de Krakeling

vr 11 okt
Amsterdam
19:30 uur
Theater de Krakeling

wo 9 okt
Enschede
19:00 uur
Theater Sonnevanck
Zwijnenstal
première

di 8 okt
Enschede
19:00 uur
Theater Sonnevanck

zo 6 okt
Enschede
15:00 uur
Theater Sonnevanck
Zwijnenstal
première

vr 4 okt
Enschede
16:00 uur
Theater Sonnevanck
Zwijnenstal
voorpremière

wo 11 sep
Utrecht
Kikker Kiest - Theater Kikker

zo 8 sep
Amsterdam
TF - Compagnietheater

za 3 aug
Amsterdam
14:00 uur
Vondelpark Openluchttheater

wo 26 jun
Enschede
11:00 uur
Muziekcentrum
Broer
concertvoorstelling

wo 26 jun
Enschede
9:30 uur
Muziekcentrum
Broer
concertvoorstelling

di 25 jun
Zwolle
11:00 uur
Zwolse Theaters
Broer
concertvoorstelling

di 25 jun
Zwolle
9:30 uur
Zwolse Theaters
Broer
concertvoorstelling

vr 21 jun
Enschede
11:00 uur
Muziekcentrum
Broer
concertvoorstelling

vr 21 jun
Enschede
9:30 uur
Muziekcentrum
Broer
concertvoorstelling

do 20 jun
Hengelo
9:30 uur
Schouwburg
Broer
concertvoorstelling

wo 19 jun
Enschede
13:30 uur
Muziekcentrum
Broer
concertvoorstelling

wo 19 jun
Enschede
9:30 uur
Muziekcentrum
Broer
concertvoorstelling

vr 14 jun
Breda
13:15 uur
Chassé Theater
Broer
concertvoorstelling

vr 14 jun
Breda
10:30 uur
Chassé Theater
Broer
concertvoorstelling

do 13 jun
Eindhoven
13:15 uur
Muziekgebouw
Broer
concertvoorstelling

do 13 jun
Eindhoven
10:30 uur
Muziekgebouw
Broer
concertvoorstelling

wo 12 jun
Maastricht
10:30 uur
Theater aan het Vrijthof
Broer
concertvoorstelling

di 11 jun
Waalwijk
13:15 uur
Theater de Leest
Broer
concertvoorstelling

di 11 jun
Waalwijk
10:30 uur
Theater de Leest
Broer
concertvoorstelling

vr 7 jun
Kerkrade
13:15 uur
Parkstad Limburg Theaters
Broer
concertvoorstelling

vr 7 jun
Kerkrade
10:30 uur
Parkstad Limburg Theaters
Broer
concertvoorstelling

do 6 jun
Tilburg
13:15 uur
Theater Tilburg
Broer
concertvoorstelling

do 6 jun
Tilburg
10:30 uur
Theaters Tilburg
Broer
concertvoorstelling

zo 31 mrt
Rotterdam
15:00 uur
Hofpleintheater

wo 27 mrt
Den Haag
14:30 uur
Laaktheater

wo 27 mrt
Den Haag
10:30 uur
Laaktheater

di 26 mrt
Den Haag
13:00 uur
Laaktheater

zo 24 mrt
Gorinchem
14:00 uur
Theater Peeriscoop

ma 18 mrt
Eindhoven
13:00 uur
Muziekgebouw Eindhoven

do 14 mrt
Katwijk
10:30 uur
Tripodia

do 14 mrt
Katwijk
9:15 uur
Tripodia

wo 13 mrt
Katwijk
10:30 uur
Tripodia

wo 13 mrt
Katwijk
9:15 uur
Tripodia

di 12 mrt
Katwijk
13:30 uur
Tripodia

di 12 mrt
Katwijk
10:30 uur
Tripodia

di 12 mrt
Katwijk
9:15 uur
Tripodia

ma 11 mrt
Katwijk
13:30 uur
Tripodia

ma 11 mrt
Katwijk
10:30 uur
Tripodia

zo 10 mrt
Rotterdam
11:00 uur
Cultuurcentrum De Lugt

wo 6 mrt
Hellevoetsluis
13:30 uur
Theater Twee Hondjes

wo 6 mrt
Hellevoetsluis
10:30 uur
Theater Twee Hondjes

di 5 mrt
Hellevoetsluis
13:30 uur
Theater Twee Hondjes

di 5 mrt
Hellevoetsluis
10:30 uur
Theater Twee Hondjes

ma 4 mrt
Bodegraven
13:30 uur
CC Evertshuis

ma 4 mrt
Bodegraven
10:30 uur
CC Evertshuis

zo 3 mrt
Zaandam
16:00 uur
Zaantheater

zo 3 mrt
Zaandam
14:00 uur
Zaantheater

do 21 feb
Hellevoetsluis
13:30 uur
Theater Twee Hondjes

do 21 feb
Hellevoetsluis
10:30 uur
Theater Twee Hondjes

do 21 feb
Hellevoetsluis
9:15 uur
Theater Twee Hondjes

wo 20 feb
Hellevoetsluis
10:30 uur
Theater Twee Hondjes

di 19 feb
Rotterdam
13:30 uur
Theater Zuidplein

di 19 feb
Rotterdam
10:30 uur
Theater Zuidplein

ma 18 feb
Rotterdam
13:30 uur
Theater Zuidplein

ma 18 feb
Rotterdam
10:30 uur
Theater Zuidplein

zo 17 feb
Rotterdam
14:15 uur
Theater Zuidplein

do 14 feb
Emmeloord
14:00 uur
Cultuurbedrijf NOP

do 14 feb
Emmeloord
11:00 uur
Cultuurbedrijf NOP

di 12 feb
Rotterdam
10:30 uur
Bibliotheektheater

ma 11 feb
Amsterdam
11:00 uur
Podium Mozaïek

za 9 feb
Amsterdam
16:00 uur
Theater de Krakeling

di 5 feb
Dronten
13:30 uur
De Meerpaal

di 5 feb
Dronten
10:30 uur
De Meerpaal

ma 4 feb
Den Haag
13:30 uur
Theater Dakota

za 2 feb
Tilburg
De Nieuwe Vorst

zo 27 jan
Amsterdam
14:30 uur
De Meervaart

za 26 jan
Rotterdam
20:15 uur
Theater Walhalla

vr 25 jan
Rotterdam
20:15 uur
Theater Walhalla

zo 6 jan
Amsterdam
19:00 uur
Theater Bellevue

za 5 jan
Amsterdam
19:00 uur
Theater Bellevue

vr 4 jan
Amsterdam
19:00 uur
Theater Bellevue

za 15 dec
Amsterdam
15:00 uur
VERS Awards

za 15 dec
Amsterdam
12:30 uur
VERS Awards

wo 28 nov
Utrecht
19:30 uur
Theater Kikker

di 27 nov
Utrecht
19:30 uur
Theater Kikker

za 24 nov
Groningen
14:30 uur
Jonge Harten

vr 23 nov
Groningen
21:00 uur
Jonge Harten

di 6 nov
Leeuwarden
14:00 uur
Noordelijk Film Festival

za 23 jun
Terschelling
20:30 uur
Oerol Festival

vr 22 jun
Terschelling
20:30 uur
Oerol Festival

do 21 jun
Terschelling
20:30 uur
Oerol Festival

wo 20 jun
Terschelling
20:30 uur
Oerol Festival

di 19 jun
Terschelling
20:30 uur
Oerol Festival

ma 18 jun
Terschelling
20:30 uur
Oerol Festival

zo 17 jun
Terschelling
20:30 uur
Oerol Festival

za 16 jun
Terschelling
20:30 uur
Oerol Festival

vr 15 jun
Terschelling
20:30 uur
Oerol Festival

vr 1 jun
Rotterdam
Theater Walhalla

za 26 mei
Amsterdam
20:30 uur
De Toneelmakerij

vr 25 mei
Den Bosch
20:15 uur
Verkadefabriek

do 24 mei
Haarlem
20:00 uur
Toneelschuur Haarlem

wo 23 mei
Leeuwarden
20:30 uur
Stadsschouwburg De Harmonie

za 19 mei
Leeuwarden
20:30 uur
Tryater
Kingdom of Earth
uitverkocht

wo 16 mei
Den Haag
20:30 uur
Zaal 3 / Theater aan het Spui

do 10 mei
Utrecht
20:30 uur
Stadsschouwburg Utrecht

ma 7 mei
Amsterdam
20:30 uur
De Toneelmakerij

do 3 mei
Drachten
20:30 uur
De Lawei

zo 29 apr
Heerenveen
15:00 uur
Posthuis Theater

za 31 mrt
Enschede
19:00 uur
Theater Sonnevanck

do 29 mrt
Amsterdam
11:30 uur
Het Concertgebouw
Van mythen en muziek
concertvoorstelling

do 29 mrt
Amsterdam
9:30 uur
Het Concertgebouw
Van mythen en muziek
concertvoorstelling

di 27 mrt
Amsterdam
13:30 uur
Het Concertgebouw
Van mythen en muziek
concertvoorstelling

di 27 mrt
Amsterdam
11:30 uur
Het Concertgebouw
Van mythen en muziek
concertvoorstelling

di 27 mrt
Amsterdam
9:30 uur
Het Concertgebouw
Van mythen en muziek
concertvoorstelling

zo 25 mrt
Leeuwarden
15:30 uur
Stadsschouwburg De Harmonie

zo 18 mrt
Nijmegen
15:00 uur
De Lindenberg

zo 11 mrt
Amsterdam
14:00 uur
Theater De Meervaart

zo 4 mrt
Haarlem
15:00 uur
Toneelschuur

wo 28 feb
Utrecht
14:00 uur
Stadsschouwburg Utrecht

ma 26 feb
Den Haag
15:00 uur
Theater aan het Spui

zo 25 feb
Rotterdam
15:00 uur
Rotterdamse Schouwburg

wo 21 feb
Breda
15:00 uur
Chassé Theater

zo 18 feb
Enschede
15:00 uur
Theater Sonnevanck
Sneue gevallen
première

zo 12 nov
Hoorn
15:00 uur
Schouwburg Het Park

za 11 nov
Enschede
15:00 uur
Theater Sonnevanck

vr 10 nov
Dordrecht
19:30 uur
Schouwburg Kunstmin

zo 5 nov
Maastricht
15:00 uur
AINSI

vr 3 nov
Leiden
19:00 uur
Leidse Schouwburg

zo 29 okt
Groningen
15:00 uur
Stadsschouwburg

za 28 okt
Hengelo
19:30 uur
Rabotheater

vr 27 okt
Zwolle
19:30 uur
Odeon

ma 23 okt
Amsterdam
14:00 uur
Theater De Meervaart

za 21 okt
Heerlen
19:30 uur
Theater Heerlen

vr 20 okt
Zaandam
19:30 uur
Zaantheater

zo 15 okt
Haarlem
15:00 uur
Toneelschuur

vr 13 okt
Utrecht
19:30 uur
Stadsschouwburg Utrecht

zo 8 okt
Rotterdam
15:00 uur
Rotterdamse Schouwburg

za 7 okt
Purmerend
19:30 uur
Theater De Verbeelding

vr 6 okt
Deventer
19:30 uur
Deventer Schouwburg

zo 1 okt
Enschede
15:00 uur
Theater Sonnevanck
Edward Scharenhand
première

za 2 sep
Rotterdam
19:00 uur
WORM
WORM&VOER
#3 Zomer

do 22 jun
Amsterdam
19:00 uur
Academie voor Theater en Dans

za 27 mei
Amsterdam
20:30 uur
Academie voor Theater en Dans

vr 26 mei
Amsterdam
20:30 uur
Academie voor Theater en Dans

zo 7 mei
Naaldwijk
13:00 uur
WestlandTheater de Naald
Niet omkijken!
Grote BroerZus Festival

zo 23 apr
Apeldoorn
14:00 uur
Theater Orpheus
Niet omkijken!
Grote BroerZus Festival

ma 17 apr
Rotterdam
16:00 uur
Theater Zuidplein
Niet omkijken!
Grote BroerZus Festival

ma 17 apr
Rotterdam
12:00 uur
Theater Zuidplein
Niet omkijken!
Grote BroerZus Festival

za 15 apr
Amsterdam
16:00 uur
Jeugdtheater De Krakeling

vr 14 apr
Amsterdam
19:30 uur
Jeugdtheater De Krakeling

wo 12 apr
Sittard
13:00 uur
Schouwburg De Domijnen
Joris & de Drakentemmers
schoolvoorstelling

wo 12 apr
Sittard
10:30 uur
Schouwburg De Domijnen
Joris & de Drakentemmers
schoolvoorstelling

di 11 apr
Sittard
13:00 uur
Schouwburg De Domijnen
Joris & de Drakentemmers
schoolvoorstelling

di 11 apr
Sittard
10:30 uur
Schouwburg De Domijnen
Joris & de Drakentemmers
schoolvoorstelling

zo 9 apr
Bodegraven
15:00 uur
Evertshuis

za 8 apr
Zaandam
19:30 uur
Zaantheater

vr 7 apr
Weert
19:30 uur
Munttheater

zo 2 apr
Rotterdam
15:00 uur
Rotterdamse Schouwburg

za 1 apr
Enschede
19:00 uur
Wilminktheater

vr 31 mrt
Amsterdam
19:30 uur
De Meervaart

do 30 mrt
Houthalen (B)
13:30 uur
Cultuurcentrum Casino
Joris & de Drakentemmers
schoolvoorstelling

do 30 mrt
Houthalen (B)
10:00 uur
Cultuurcentrum Casino
Joris & de Drakentemmers
schoolvoorstelling

vr 24 mrt
Rotterdam
19:00 uur
WORM
WORM&VOER
#2 Lente

di 21 mrt
Schiedam
13:30 uur
Wennekerpand
Niet omkijken!
schoolvoorstelling

zo 19 mrt
Amsterdam
11:00 uur
Buiksloterkerk

do 16 mrt
Zaandam
13:30 uur
Zaantheater
Niet omkijken!
schoolvoorstelling

do 16 mrt
Zaandam
11:00 uur
Zaantheater
Niet omkijken!
schoolvoorstelling

di 14 mrt
Haarlem
13:00 uur
Stadsschouwburg Haarlem
Joris & de Drakentemmers
schoolvoorstelling

di 14 mrt
Haarlem
10:00 uur
Stadsschouwburg Haarlem
Joris & de Drakentemmers
schoolvoorstelling

ma 13 mrt
Haarlem
13:00 uur
Stadsschouwburg Haarlem
Joris & de Drakentemmers
schoolvoorstelling

ma 13 mrt
Haarlem
10:00 uur
Stadsschouwburg Haarlem
Joris & de Drakentemmers
schoolvoorstelling

zo 12 mrt
Haarlem
14:30 uur
Stadsschouwburg Haarlem

za 11 mrt
Lommel (B)
19:00 uur
CC De Adelberg

vr 10 mrt
Zwolle
19:30 uur
Schouwburg Odeon

ma 6 mrt
Utrecht
13:15 uur
Jenaplanschool Wittevrouwen
Niet omkijken!
schoolvoorstelling

ma 6 mrt
Utrecht
11:00 uur
Jenaplanschool Wittevrouwen
Niet omkijken!
schoolvoorstelling

zo 5 mrt
Sittard
14:30 uur
Schouwburg De Domijnen

za 4 mrt
Sittard
19:30 uur
Schouwburg De Domijnen
Joris & de Drakentemmers
voorpremière

vr 3 mrt
Kortrijk (B)
19:00 uur
Schouwburg Kortrijk

za 25 feb
Dordrecht
17:00 uur
Kindertheater Marjolijn

di 14 feb
Maassluis
13:30 uur
Theater Koningshof
Niet omkijken!
schoolvoorstelling

di 14 feb
Maassluis
10:30 uur
Theater Koningshof
Niet omkijken!
schoolvoorstelling

di 7 feb
Hilversum
10:45 uur
Globe CKC
Niet omkijken!
schoolvoorstelling

di 7 feb
Hilversum
9:15 uur
Globe CKC
Niet omkijken!
schoolvoorstelling

zo 5 feb
Gorinchem
14:00 uur
Theater Peeriscoop

ma 23 jan
Utrecht
Het Huis
Niet omkijken!
presentatiedag Buro Bannink

za 21 jan
Heerhugowaard
14:00 uur
Cool

vr 16 dec
Rotterdam
19:00 uur
WORM
WORM&VOER
première

wo 21 sep
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
De Held
première

za 20 aug
Amsterdam
Theaterfestival De Parade

za 20 aug
Amsterdam
Theaterfestival De Parade

vr 19 aug
Amsterdam
Theaterfestival De Parade

vr 19 aug
Amsterdam
Theaterfestival De Parade

do 18 aug
Amsterdam
Theaterfestival De Parade

do 18 aug
Amsterdam
Theaterfestival De Parade

wo 17 aug
Amsterdam
Theaterfestival De Parade

za 13 aug
Den Bosch
14:30 uur
Theaterfestival Boulevard

vr 12 aug
Den Bosch
14:30 uur
Theaterfestival Boulevard

vr 5 aug
Utrecht
Theaterfestival De Parade

do 4 aug
Utrecht
Theaterfestival De Parade

ma 1 aug
Utrecht
Theaterfestival De Parade

za 30 jul
Utrecht
Theaterfestival De Parade

vr 29 jul
Utrecht
Theaterfestival De Parade

do 28 jul
Utrecht
Theaterfestival De Parade

wo 27 jul
Utrecht
Theaterfestival De Parade

wo 27 jul
Utrecht
Theaterfestival De Parade

di 26 jul
Utrecht
Theaterfestival De Parade

ma 25 jul
Utrecht
Theaterfestival De Parade

za 16 jul
Den Haag
Theaterfestival De Parade

do 14 jul
Den Haag
Theaterfestival De Parade

zo 26 jun
Rotterdam
Theaterfestival De Parade

zo 26 jun
Rotterdam
Theaterfestival De Parade

za 25 jun
Rotterdam
Theaterfestival De Parade
VOER
première

vr 24 jun
Rotterdam
Theaterfestival De Parade

do 23 jun
Rotterdam
Theaterfestival De Parade

do 9 jun
Amsterdam
13:30 uur
Het Concertgebouw
Peer Gynt
schoolvoorstelling

do 9 jun
Amsterdam
11:30 uur
Het Concertgebouw
Peer Gynt
schoolvoorstelling

do 9 jun
Amsterdam
9:30 uur
Het Concertgebouw
Peer Gynt
schoolvoorstelling

di 7 jun
Amsterdam
13:30 uur
Het Concertgebouw
Peer Gynt
schoolvoorstelling

di 7 jun
Amsterdam
11:30 uur
Het Concertgebouw
Peer Gynt
schoolvoorstelling

di 7 jun
Amsterdam
9:30 uur
Het Concertgebouw
Peer Gynt
schoolvoorstelling

za 21 mei
Leeuwarden
20:00 uur
Westerkerk

vr 20 mei
Leeuwarden
20:00 uur
Westerkerk

vr 20 mei
Leeuwarden
15:00 uur
Westerkerk
Kingdom of Earth
schoolvoorstelling

do 19 mei
Leeuwarden
15:00 uur
Westerkerk
Kingdom of Earth
schoolvoorstelling

wo 18 mei
Leeuwarden
15:00 uur
Westerkerk
Kingdom of Earth
schoolvoorstelling

di 17 mei
Leeuwarden
10:30 uur
Westerkerk
Kingdom of Earth
schoolvoorstelling

ma 16 mei
Leeuwarden
15:00 uur
Westerkerk

za 14 mei
Leeuwarden
20:00 uur
Westerkerk

vr 13 mei
Leeuwarden
20:00 uur
Westerkerk

vr 13 mei
Leeuwarden
15:00 uur
Westerkerk
Kingdom of Earth
schoolvoorstelling

do 12 mei
Leeuwarden
20:00 uur
Westerkerk
Kingdom of Earth
première

wo 11 mei
Leeuwarden
20:00 uur
Westerkerk

zo 17 apr
Enschede
14:30 uur
De Kleine Willem

zo 10 apr
Breda
15:00 uur
Chassétheater

zo 3 apr
Amsterdam
16:00 uur
Theater Oostblok

zo 27 mrt
Rotterdam
15:00 uur
Rotterdamse Schouwburg

zo 20 mrt
Amsterdam
14:30 uur
Jeugdtheater De Krakeling

za 19 mrt
Amsterdam
14:30 uur
Jeugdtheater De Krakeling

zo 13 mrt
Utrecht
14:00 uur
Stadsschouwburg

vr 11 mrt
Rotterdam
20:30 uur
Rotterdamse Schouwburg

zo 6 mrt
Hengelo
14:30 uur
Rabotheater

wo 2 mrt
Zwolle
14:30 uur
Schouwburg Odeon

zo 28 feb
Haarlem
15:00 uur
Toneelschuur

wo 24 feb
Arnhem
13:30 uur
Stadstheater Arnhem

zo 21 feb
Den Bosch
15:00 uur
Theater a/d Parade

vr 19 feb
Enschede
19:00 uur
Theater Sonnevanck
Lelijk 1dje
première

vr 11 dec
Rotterdam
19:00 uur
De Fruitvis

za 3 okt
Utrecht
19:00 uur
Nederlands Film Festival

vr 2 okt
Utrecht
19:00 uur
Nederlands Film Festival

do 1 okt
Utrecht
16:00 uur
Nederlands Film festival

di 29 sep
Utrecht
22:00 uur
Nederlands Film Festival

vr 11 sep
Amsterdam
20:30 uur
Theater Oostblok

wo 9 sep
Amsterdam
17:00 uur
Theater Oostblok

di 8 sep
Amsterdam
20:30 uur
Theater Oostblok

ma 7 sep
Amsterdam
17:00 uur
Theater Oostblok

wo 1 jul
Amsterdam
10:00 uur
Eye Film

di 30 jun
Amsterdam
19:15 uur
Eye Film
Waar Zij Waren
première

di 9 jun
Amsterdam
13:30 uur
Het Concertgebouw

di 9 jun
Amsterdam
11:30 uur
Het Concertgebouw

di 9 jun
Amsterdam
9:30 uur
Het Concertgebouw

ma 8 jun
Amsterdam
13:30 uur
Het Concertgebouw

ma 8 jun
Amsterdam
11:30 uur
Het Concertgebouw

ma 8 jun
Amsterdam
9:30 uur
Het Concertgebouw

do 30 apr
Groningen
20:15 uur
De Oosterpoort

zo 19 apr
IJmuiden
20:00 uur
Schouwburg Velsen

wo 15 apr
Utrecht
20:00 uur
De Fabrique

vr 27 feb
Amsterdam
20:00 uur
De Badcuyp

do 19 feb
Leeuwarden
20:30 uur
De Harmonie

wo 18 feb
Rotterdam
20:30 uur
Theater Walhalla

za 14 feb
Amersfoort
20:30 uur
De Lieve Vrouw

do 12 feb
Den Bosch
20:15 uur
Verkadefabriek

wo 11 feb
Leiden
20:30 uur
Theater Ins Blau

ma 9 feb
Utrecht
20:30 uur
Stadsschouwburg Utrecht

zo 8 feb
Amsterdam
20:30 uur
De Meervaart

do 5 feb
Maastricht
20:30 uur
Theater aan het Vrijthof

wo 4 feb
Drachten
20:30 uur
De Lawei

di 3 feb
Hoorn
20:30 uur
Schouwburg Het Park

za 31 jan
Amstelveen
20:30 uur
Schouwburg Amstelveen

vr 30 jan
Arnhem
20:30 uur
Schouwburg

do 29 jan
Amsterdam
20:30 uur
Theater Bellevue

wo 28 jan
Amsterdam
20:30 uur
Theater Bellevue

di 27 jan
Amsterdam
20:30 uur
Theater Bellevue

za 24 jan
Purmerend
20:30 uur
Theater De Verbeelding

vr 23 jan
Den Haag
20:15 uur
Theater aan het Spui

za 17 jan
Haarlem
20:00 uur
Toneelschuur

vr 16 jan
Haarlem
20:00 uur
Toneelschuur

do 15 jan
Haarlem
20:00 uur
Toneelschuur

wo 10 dec
Maastricht
20:00 uur
Theater aan het Vrijthof

za 6 dec
Kortrijk
20:15 uur
Schouwburg Kortrijk

do 4 dec
Lelystad
20:15 uur
Agora Theater

wo 3 dec
Heerenveen
20:15 uur
Posthuis Theater

di 2 dec
Tilburg
20:15 uur
Theaters Tilburg

za 29 nov
Leiden
20:15 uur
Leidse Schouwburg

vr 28 nov
Amsterdam
20:15 uur
Theater De Meervaart

do 27 nov
Amstelveen
20:00 uur
Schouwburg Amstelveen

wo 26 nov
Zwolle
20:15 uur
Theater Odeon

di 25 nov
Hoogeveen
20:15 uur
Theater De Tamboer